Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,060 | +3.4% |
| 2024 | $12,627 | +2.6% |
| 2023 | $12,301 | +0.7% |
| 2022 | $12,220 | +1.2% |
Year Built: 1956
25 Elder Avenue
Residential
175 Vreeland Avenue
Residential
135 Somers Avenue
Residential
112 Harrington Street
Residential
134 Reid Avenue
Residential