Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $27,055 | +3.1% |
| 2024 | $26,236 | +3.1% |
| 2023 | $25,444 | +2.7% |
| 2022 | $24,783 | +0.9% |
Year Built: 1954
345 Maple St
Residential
180 Maple St
Residential
171 Jones Rd
Residential
361 Cumberland St
Residential
190 Walnut St
Residential