Property Sale
Sale
$465,000
From:
To:
Sq Ft1,724DeedBook 8848, Page 328Recorded7/22/2005
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,064 | +3.1% |
| 2024 | $9,760 | +3.1% |
| 2023 | $9,465 | +2.7% |
| 2022 | $9,219 | +0.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1923
251 Liberty Rd
Residential
96 Grove St
Residential
50 Cross St
Residential
128 John St
Residential
343-345 Howland Ave
Residential