Property Built
Built
Year Built: 1958
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,675 | +3.0% |
| 2024 | $8,422 | +7.2% |
| 2023 | $7,857 | +8.2% |
| 2022 | $7,264 | +1.7% |
Year Built: 1958
194 Lawson Place
Residential
53 Harmon Drive
Residential
156 Village Circle W
Residential
6 Yale Ct
Residential
117 Schimmel St
Residential