Property Built
Built
Year Built: 1951
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2024 | $9,986 | +12.2% |
| 2023 | $8,900 | +5.2% |
| 2022 | $8,460 | +4.4% |
| 2021 | $8,100 | +1.3% |
Year Built: 1951
639 Sayre Lane
Residential
804 Arbor Rd
Residential
124 Crain Road
Residential
17 Cypress Lane
Residential
171 Arundel Rd
Residential