Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,327 | +3.7% |
| 2024 | $9,959 | +8.0% |
| 2023 | $9,221 | +6.2% |
| 2022 | $8,685 | +4.4% |
Year Built: 1965
3 Crabtree Lane
Residential
729 Highland Avenue
Residential
6 Crabtree Lane
Residential
65 Fern Place
Residential
68 Juniper Lane
Residential