Property Sale
Sale
$188,000
To:
Sq Ft1,542DeedBook 8168, Page 1928
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,622 | +0.2% |
| 2024 | $6,612 | -3.2% |
| 2023 | $6,827 | +1.4% |
| 2022 | $6,731 | +1.0% |
To:
Year Built: 1960
122 Oak Ave
Residential
229 W Browning Rd
Residential
247 Walnut Ave
Residential
33 Summit Ave
Residential
108 Troy Ave
Residential