Property Sale
Sale
$215,000
To:
Sq Ft1,850DeedBook 11887, Page 944
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,352 | +0.2% |
| 2024 | $7,341 | +0.1% |
| 2023 | $7,330 | +1.5% |
| 2022 | $7,223 | +1.1% |
To:
Year Built: 1960
833 Devenney Dr
Residential
313 Warren Ave
Residential
274 Mercer Ave
Residential
231 Mc Clelland Ave
Residential
317 Warren Ave
Residential