Property Sale
SaleMulti
$101,000
DeedBook 3362, Page 75
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,746 | +1.6% |
| 2024 | $3,687 | +6.4% |
| 2023 | $3,467 | +1.7% |
| 2022 | $3,410 | +2.4% |
Year Built: 1958
1526 Main Street
Residential
36 Woodland Avenue
Residential
132 W Drumbed Road
Residential
10 Union Lane
Residential
152 W Delaware Parkway
Residential