Property Built
Built
Year Built: 1951
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,241 | +1.5% |
| 2024 | $4,180 | +6.3% |
| 2023 | $3,931 | +1.6% |
| 2022 | $3,868 | +2.5% |
Year Built: 1951
503 Arctic Avenue
Residential
604 Eldredge Avenue
Residential
711 Winslow Avenue
Residential
504 Whittier Avenue
Residential
504 Wayne Avenue
Residential