Property Sale
Sale
$177,500
Sq Ft1,073DeedBook 4222, Page 7616Recorded2/17/2022
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,958 | +0.7% |
| 2024 | $3,932 | +15.2% |
| 2023 | $3,414 | +3.2% |
| 2022 | $3,309 | +1.5% |
Year Built: 1930
114 Mt Vernon Ave
Residential
663 W Wheat Rd
Residential
71 Avon Pl
Residential
114 S Second St
Residential
313 S West Ave
Residential