Property Sale
Sale
$164,900
From:
To:
Sq Ft2,164DeedBook 4169, Page 5328Recorded8/3/2018
From:
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,980 | +0.7% |
| 2024 | $4,947 | +5.0% |
| 2023 | $4,712 | +2.9% |
| 2022 | $4,578 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1950
15 D'Shibe Ter
Residential
1181 Karin St
Residential
1055 E Park Ave
Residential
710 E Plum St
Residential
301 W Montrose St
Residential