Property Sale
Sale
$145,000
DeedBook 4023, Page 7776
Year Built: 1918
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,346 | +0.7% |
| 2024 | $3,324 | +5.0% |
| 2023 | $3,167 | +2.9% |
| 2022 | $3,076 | +1.4% |
Year Built: 1918
303 S Seventh St
Residential
131 S East Ave
Residential
544 E Plum St
Residential
733 S Sixth St
Residential
617 E Cherry St
Residential