Property Sale
Sale
$224,900
From:
To:
DeedBook 2413, Page 257NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded2/3/2000
From:
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,616 | +0.7% |
| 2024 | $9,552 | +5.0% |
| 2023 | $9,099 | +2.9% |
| 2022 | $8,840 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 2000
1871 Autumncrest Dr
Residential
1367 Whispering Woods Way
Residential
1777 Annlo Ln
Residential
1691 Whispering Woods Way
Residential
1851 Annlo Ln
Residential