Property Sale
Sale
$173,000
DeedBook 4019, Page 6680
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,206 | +0.7% |
| 2024 | $4,178 | +5.0% |
| 2023 | $3,980 | +2.9% |
| 2022 | $3,867 | +1.4% |
Year Built: 1969
3015 Lisbon Ln
Residential
2912 Rome Rd
Residential
3037 Diamond Dr
Residential
2989 Athens Way
Residential
3446 Hance Bridge Rd
Residential