Skip to content

Hance Bridge Rd(Block 7701 Lot 4)Millville, NJ 08332

Farm (Qualified)
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 7, 2023

Property Information

Block7701
Lot4

Assessment

Land Value:$15,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$15,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2023$428+0.8%
2022$424+3.5%
2021$410+2.7%
2020$399+5.3%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$725,000
DeedBook 4230, Page 308Recorded7/20/2022