Foreclosure Case F-030199-10
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1927
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,159 | +3.0% |
| 2024 | $10,830 | +3.1% |
| 2023 | $10,501 | +1.4% |
| 2022 | $10,357 | +5.7% |
To:
Year Built: 1927
220 Belmont Avenue
Residential
45-47 Naples Avenue
Residential
52 Fairway Avenue
Residential
70 Harrison Street
Residential
73 Wallace Street
Residential