Property Sale
Sale
$10,000
DeedBook 5104, Page 770
Year Built: 1932
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,603 | +3.0% |
| 2024 | $10,290 | +3.1% |
| 2023 | $9,977 | +1.4% |
| 2022 | $9,840 | +5.7% |
Year Built: 1932
36 Mertz Avenue
Residential
12 Mertz Avenue
Residential
38 Dawson Street
Residential
24 Perry Street
Residential
51 Forest Street
Residential