Property Sale
Sale
$275,000
To:
Sq Ft3,024DeedBook 12448, Page 1500
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,668 | +3.0% |
| 2024 | $15,206 | +3.1% |
| 2023 | $14,744 | +1.4% |
| 2022 | $14,542 | +5.7% |
To:
Year Built: 1966
71-77 Edison St
Residential
682-690 Mill Street
Residential
31 Honiss Street
Residential
29-31 Watsessing Avenue
Residential
104 Division Avenue
Residential