Property Built
Built
Year Built: 1925
Year Built: 1925
East Orange, NJ 07017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,317 | -0.9% |
| 2024 | $8,389 | +12.6% |
| 2023 | $7,447 | +1.3% |
| 2022 | $7,352 | +1.3% |
Year Built: 1925
18 No. 22nd St.
Residential
316 No. Maple Ave.
Residential
164 Rutledge Ave.
Residential
20 Sherman Ave.
Residential
215 No. Grove St.
Residential