Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
Newark, NJ 07107
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,811 | +2.0% |
| 2024 | $5,696 | -0.2% |
| 2023 | $5,706 | -1.7% |
| 2022 | $5,806 | +1.0% |
Year Built: 1915
129 S 13th St
Residential
123-125 11th Ave
Residential
41-43 N 7th St
Residential
52 N 6th St
Residential
266 S 8th St
Residential