Property Sale
Sale
$240,000
To:
Sq Ft2,696DeedBook 5605, Page 714
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,986 | +2.0% |
| 2024 | $6,848 | -0.2% |
| 2023 | $6,859 | -1.7% |
| 2022 | $6,981 | +1.0% |
To:
Year Built: 1958
12-14 Barbara St
Residential
10 Merchant Pl
Residential
297 New York Ave
Residential
19--21 Fillmore St
Residential
10 Cortland St
Residential