Property Sale
Sale
$6,500
DeedBook 4493, Page 146
Newark, NJ 07108
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2003 | $449 | +0.3% |
| 2002 | $448 | -79.7% |
| 2001 | $2,208 | -35.1% |
| 2000 | $3,399 | +1.8% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.