Property Sale
Sale
$72,800
DeedBook 6252, Page 238
Year Built: 1925
Newark, NJ 07108
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2017 | $933 | +6.7% |
| 2016 | $874 | +5.0% |
| 2015 | $833 | +1.8% |
| 2014 | $818 | +3.7% |
Year Built: 1925
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.