Property Sale
Sale
$215,000
To:
Sq Ft4,251DeedBook 20190, Page 11944
To:
From:
To:
Year Built: 1917
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,142 | +2.0% |
| 2024 | $6,021 | -0.2% |
| 2023 | $6,030 | -1.7% |
| 2022 | $6,137 | +1.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1917
176-178 Seymour Ave
Residential
263 Seymour Ave
Residential
436-438 Jelliff Ave
Residential
47 Seymour Ave
Residential
62 Seymour Ave
Residential