Property Sale
Sale
$157,990
DeedBook 4288, Page 116
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,248 | +3.3% |
| 2024 | $4,112 | +2.2% |
| 2023 | $4,024 | +1.2% |
| 2022 | $3,978 | +1.9% |
Year Built: 1954
1407 Clearbrook Ave
Residential
1409 Clearbrook Ave
Residential
1402 Clearbrook Ave
Residential
19 Marion Ave
Residential
1400 Clearbrook Ave
Residential