Property Sale
Sale
$80,000
From:
To:
Sq Ft1,584DeedBook 5189, Page 194Recorded5/13/2014
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,262 | +0.1% |
| 2024 | $5,258 | +3.9% |
| 2023 | $5,061 | +0.6% |
| 2022 | $5,030 | +3.2% |
From:
To:
Year Built: 1920
210 W Buck St
Residential
585 Delaware St
Residential
27 W Buck St
Residential
637 Delaware St
Residential
625 Billings Ave
Residential