Property Sale
Sale
$310,000
From:
To:
Sq Ft998DeedBook 9894, Page 573
From:
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,757 | +4.2% |
| 2024 | $5,524 | +2.7% |
| 2023 | $5,378 | +1.8% |
| 2022 | $5,283 | -20.4% |
From:
To:
Year Built: 1966
795 Avenue C
Residential
795 Avenue C
Residential
795 Avenue C
Residential
795 Avenue C
Residential
795 Avenue C
Residential