Property Built
Built
Year Built: 1966
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,254 | +4.3% |
| 2024 | $11,748 | +2.8% |
| 2023 | $11,431 | +1.8% |
| 2022 | $11,225 | -16.6% |
Year Built: 1966
30 New St
Residential
18 Packard St
Residential
216 Avenue F
Residential
106 E 26th St
Residential
140 Prospect Ave
Residential