Property Built
Built
Year Built: 1966
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,785 | +4.2% |
| 2024 | $11,309 | +2.7% |
| 2023 | $11,010 | +1.8% |
| 2022 | $10,816 | -17.3% |
Year Built: 1966
226 Avenue F
Residential
30 New St
Residential
106 E 26th St
Residential
104 E 27th St
Residential
2 Packard St
Residential