Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $38,959 | -0.6% |
| 2024 | $39,203 | +40.1% |
| 2023 | $27,985 | -0.4% |
| 2022 | $28,090 | +4.5% |
Year Built: 1920
316 Fifth St.
Residential
318 Eighth St.
Residential
280 Montgomery St.
Residential
240 Sixth St.
Residential
129 Wayne St.
Residential