Property Sale
Sale
$200,000
DeedBook 7995, Page 65
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,513 | -0.6% |
| 2024 | $9,572 | +40.1% |
| 2023 | $6,833 | -0.4% |
| 2022 | $6,859 | +4.5% |
Year Built: 1900
54 Tuers Ave.
Residential
52 Tuers Ave.
Residential
36 Boyd Ave.
Residential
274 St. Pauls Ave.
Residential
196 Nunda Ave.
Residential