Property Sale
Sale
$469,000
From:
To:
DeedBook 9156, Page 26Recorded11/3/2016
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,676 | -0.6% |
| 2024 | $10,743 | +40.1% |
| 2023 | $7,669 | -0.4% |
| 2022 | $7,697 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1900
9 Fairview Ave.
Residential
48 Highland Ave.
Residential
63 Vroom St.
Residential
133a Highland Ave.
Residential
11.5 Van Wagenen Ave
Residential