Property Sale
Sale
$300,000
From:
To:
Sq Ft2,691DeedBook 9282, Page 436Recorded2/14/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1885
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,963 | -0.6% |
| 2024 | $8,013 | +40.1% |
| 2023 | $5,720 | -0.4% |
| 2022 | $5,741 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1885
15 Astor Pl.
Residential
100 Clerk St.
Residential
16 Emory St.
Residential
44 Monitor St.
Residential
181 Summit Ave.
Residential