Property Sale
Sale
$257,000
DeedBook 7581, Page 134
Year Built: 1902
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,149 | -0.6% |
| 2024 | $5,182 | +40.1% |
| 2023 | $3,699 | -0.4% |
| 2022 | $3,713 | +4.5% |
Year Built: 1902
363 Bergen Ave.
Residential
209 Clinton Ave.
Residential
18 Yale Ave.
Residential
19 Emory St.
Residential
193 Grant Ave.
Residential