Property Sale
Sale
$62,250
From:
To:
Sq Ft1,760DeedBook 8980, Page 264Recorded7/1/2014
From:
To:
Year Built: 1907
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,016 | -0.6% |
| 2024 | $6,053 | +40.1% |
| 2023 | $4,321 | -0.4% |
| 2022 | $4,337 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1907
134 Bidwell Ave.
Residential
216 Bidwell Ave
Residential
59 Clendenny Ave.
Residential
100 Stegman St.
Residential
60 Bidwell Ave.
Residential