Property Sale
Sale
$144,900
DeedBook 5934, Page 314
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,900 | -0.6% |
| 2024 | $6,943 | +40.1% |
| 2023 | $4,956 | -0.4% |
| 2022 | $4,975 | +4.5% |
Year Built: 1920
537 Liberty Ave.
Residential
130 Columbia Ave.
Residential
223 Terrace Ave.
Residential
30 Terrace Ave.
Residential
111 Lincoln St.
Residential