Property Sale
Sale
$695,000
From:
To:
Sq Ft1,748DeedBook 9619, Page 320Recorded12/1/2021
From:
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,058 | -0.6% |
| 2024 | $12,134 | +40.1% |
| 2023 | $8,662 | -0.4% |
| 2022 | $8,694 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2005
176 Sherman Ave.
Residential
85 Coles St.
Residential
222 New York Ave
Residential
63 Bleecker St.
Residential
176 Sherman Ave.
Residential