Property Sale
Sale
$215,000
From:
To:
Sq Ft1,680DeedBook 9044, Page 929Recorded6/16/2015
From:
To:
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,178 | -0.6% |
| 2024 | $9,235 | +40.1% |
| 2023 | $6,592 | -0.4% |
| 2022 | $6,617 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1890
175.5 Oakland Avenue
Residential
19 Jefferson Ave.
Residential
80 Reservoir Ave.
Residential
172 St. Pauls Ave.
Residential
54 Tuers Ave.
Residential