Property Sale
Sale
$431,000
Sq Ft978DeedBook 9933, Page 877Recorded10/1/2025
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,514 | -0.6% |
| 2024 | $7,561 | +46.9% |
| 2023 | $5,147 | -0.4% |
| 2022 | $5,168 | +4.8% |
Year Built: 1966
225 St.Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
225 St. Pauls Ave.
Residential
225 St.Pauls Ave.
Residential