Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1916
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,718 | +7.3% |
| 2024 | $7,193 | -9.7% |
| 2023 | $7,966 | +2.1% |
| 2022 | $7,801 | +0.1% |
Year Built: 1916
4320 Liberty Ave
Residential
1505 45th St
Residential
1456 46th St
Residential
1717 41st St
Residential
4608 Liberty Ave
Residential