Property Built
Built
Year Built: 1931
Year Built: 1931
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,763 | +7.3% |
| 2024 | $8,166 | -1.3% |
| 2023 | $8,276 | +2.1% |
| 2022 | $8,105 | +0.1% |
Year Built: 1931
8610 Newkirk Ave
Residential
8621 Durham Ave
Residential
8608 Newkirk Ave
Residential
1308 85th St
Residential
8112 Kennedy Blvd
Residential