Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,588 | +3.1% |
| 2024 | $6,390 | +5.3% |
| 2023 | $6,070 | +0.9% |
| 2022 | $6,015 | +0.6% |
Year Built: 1915
758 Second Street
Residential
757 Seventh Street
Residential
714 Third Street
Residential
268 Born Street
Residential
254 Grace Avenue
Residential