Property Sale
Sale
$525,000
From:
To:
Sq Ft1,968DeedBook 8374, Page 56Recorded11/15/2007
From:
To:
Year Built: 1873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,833 | -5.3% |
| 2024 | $10,386 | +4.1% |
| 2023 | $9,977 | +1.2% |
| 2022 | $9,864 | +2.8% |
From:
To:
Year Built: 1873
110 34th St
Residential
511 24th St
Residential
142 34th St
Residential
516 42nd St
Residential
1309 New York Ave
Residential