Property Built
Built
Year Built: 1903
Year Built: 1903
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,860 | -3.0% |
| 2024 | $10,167 | +4.3% |
| 2023 | $9,746 | +1.2% |
| 2022 | $9,632 | +2.7% |
Year Built: 1903
552 35th St
Residential
554 40th St
Residential
313 28th St
Residential
715 30th St
Residential
528 34th St
Residential