Property Sale
Sale
$700,000
DeedBook 5880, Page 232
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $24,364 | +4.1% |
| 2024 | $23,408 | +3.2% |
| 2023 | $22,683 | +0.7% |
| 2022 | $22,523 | +1.0% |
42 64th St
Apartment
6025 Hudson Ave
Apartment
429 61st St
Apartment
5008 Palisade Ave
Apartment
155 60th St
Apartment