Property Sale
Sale
$3,000,000
From:
To:
Sq Ft7,529DeedBook 7841, Page 250NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded3/15/2006
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,060 | +4.1% |
| 2024 | $20,234 | +3.2% |
| 2023 | $19,607 | +0.7% |
| 2022 | $19,469 | +1.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
13 64th St
Apartment
6000 Tyler Place
Apartment
25 66th St
Apartment
47 66th St
Apartment
5909 Jack St/581-60th St
Apartment