Property Built
Built
Year Built: 1899
Year Built: 1899
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,552 | +9.3% |
| 2024 | $13,315 | -1.7% |
| 2023 | $13,548 | +0.7% |
| 2022 | $13,453 | +1.0% |
Year Built: 1899
414 58th St
Residential
331 59th St
Residential
427 65th St
Residential
6015 Monroe Pl
Residential
116 62nd St
Residential