Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,575 | +6.4% |
| 2024 | $7,120 | +5.4% |
| 2023 | $6,758 | +1.4% |
| 2022 | $6,662 | +2.7% |
Year Built: 1950
17 Dixfield Ave
Residential
42 Stratford Ave
Residential
100 Beacon Ave
Residential
12 Brandon Ave
Residential
12 Boone Ave
Residential