Property Sale
Sale
$101,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1952
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,184 | +6.4% |
| 2024 | $4,873 | +5.4% |
| 2023 | $4,625 | +1.4% |
| 2022 | $4,559 | +2.7% |
Year Built: 1952
21 Conway Ave
Residential
92 Theresa St
Residential
101 Theresa St
Residential
105 Theresa St
Residential
68 Lanning St
Residential